Hlášení ze dne 3. 5. 2018

Vážení spoluobčané, hezké odpoledne,

 

I když všechna družstva fotbalu odehrají své zápasy venku, i přesto bychom Vás chtěli pozvat, ať povzbudíte naše fotbalisty. V sobotu 5. Května od 14 hodin odehraje turnaj přebor dorostu ve Vřešině a poté v 16 hodin proběhne druhé hoštické derby mužů ve Velkých Hošticích. Poté v pondělí v 17 hodin odehrají turnaj mladší žáci ve Štitině a starší žáci v Brumovicích.

 

Dále bychom Vás chtěli pozvat u příležitosti dne matek v neděli 6. května v 15 hodin na obecní úřad všechny ženy, které se mohou podívat na módní přehlídku společenských šatů a ručně malovaných oděvů. Celá přehlídka bude zpestřena vystoupením Zuzany Bubílkové s předvedením jejich šperků.

 

Dále informujeme, že od 1. Května statutární město Opava spustilo hlasování veřejnosti k 8 nápadům občanů a mezi nimi je i workoutové hřiště v Malých Hošticích. Žádáme tedy širokou veřejnost, aby se zapojili do hlasování a podpořili náš projekt, který by rozšířil využití sportovního areálu TJ Slavia. Více informací na webových, facebookových stránkách a úřední desce obce.

 

Opakuji hlášení.

 

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

Kategorie: 

RSS

Odebírat RSS kategorie Novinky
Odebírat RSS kategorie Zprávy