Hlášení ze dne 27. 4. 2018

Vážení spoluobčané, hezké odpoledne,

V sobotu 28. dubna od 16:30 budou naši starší žáci hrát doma proti soupeři z Hlavnice. V neděli 29. dubna budou naši mladší žáci hrát ve Chvalíkovicích od 10:45 hodin a  náš dorost fotbalistů hrát proti soupeřům z Píště, začátek je ve 14:15 a poté od 16:30 naši muži hrají proti Suchým Lazcím. Přijďte naše hráče na hřiště TJ Slavia povzbudit. 

V pondělí 30. dubna Vás všechny zveme na pálení čarodějnic. Sraz čarodějnic bude v 17:30 hodin u skanzenu, poté půjde průvod obcí a kolem 18:30 hodin proběhne pálení čarodějnic na zahradě restaurace U Lípy. Od 19 hodin se můžete těšit na čarodějnický rej s DJ Michalem Seidlem. Poté ve 22 hodin bude probíhat stavění máje. Občerstvení bude zajištěno. Srdečně zve Obec Malé Hoštice,  Kelišky, svobodní mládenci a kolektiv restaurace U Lípy.

Dále informujeme, že ve středu 2. května a ve čtvrtek 3. května vždy od 8 do 16 hodin, bude probíhat zápis do mateřské školy v naší obci. V případě volné kapacity škola přijímá děti i v průběhu školního roku. Rodiče, kteří uvažují dát své dítě do mateřské školy během školního roku, je potřebné, aby se k zápisu rovněž dostavili.

U příležitosti dne matek Vás srdečně zveme příští neděli 6. května v 15 hodin na obecní úřad všechny ženy, které se mohou podívat na módní přehlídku společenských šatů a ručně malovaných oděvů. Celá přehlídka bude zpestřena vystoupením Zuzany Bubílkové s předvedením jejich šperků.

Opakuji hlášení.

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

Kategorie: 

RSS

Odebírat RSS kategorie Novinky
Odebírat RSS kategorie Zprávy